25 lutego 2019 roku odbędzie się konferencja „ISOK - BEZPIECZNE SPOŁECZEŃSTWO, ŚRODOWISKO, GOSPODARKA” inaugurująca funkcjonowanie Informatycznego Systemu Osłony Kraju.

Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania rezultatów wieloletnich prac nad projektem budowy systemu ISOK oraz przedstawienia szerokich możliwości funkcjonalnych tego narzędzia. Spotkanie będzie także forum wymiany opinii pomiędzy przedstawicielami instytucji odpowiedzialnych za działania antykryzysowe na różnym szczeblu w Polsce.

Konferencja odbędzie się w Warszawie przy ul. T. Czackiego 3/5. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. W celu zgłoszenia udziału należy wypełnić załączony formularz i przesłać do 15 lutego 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do 19 lutego 2019 roku  organizator potwierdzi drogą mailową lub telefoniczną zakwalifikowanie się poszczególnych osób do udziału w konferencji. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 503 010 761.

 

Pobierz formularz zgłoszenia na konferencję

Formularz zgłoszeniowy

Ramowa agenda wydarzenia